Atrakcje

Snow Safari
Snow Tours in Polish Mountain – Snowmobiles, snowmobil, snowmobile, snowmobiling zakopane. Zakopane Snow Safaris specializes in guided snowmobile tours for clients of all ages and experience levels. We feature first-class snowmobiles in our rental & tour operations. Our experienced guides will accompany you on single or multi-day snowmobile adventures. Wycieczki na skuterach śnieżnych w Polskich górach – Zakopane – Tatry – skutery sniezne.

Skutery śnieżne w Zakopanem
Skutery śnieżne – wyprawy na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych w Zakopanem oraz codzienne wyprawy w formie snow safarii. Imprezy integracyjne, team building, imprezy dla firm – wielka przygoda w górach. Trasy od 3 – do 100 km. Wycieczki godzinne i całodniowe. Wypożyczalnia i wynajem. Skutery śnieżne, wypożyczalnia skuterów na Gubałówce, imprezy integracyjne, imprezy rekreacyjne dla firm, wyprawy na skuterach, skutery sniezne, snowmobil, snowmobile.

Quady w Zakopanem
Quady Zakopane – wyprawy i imprezy na quadach w Zakopanem i Górach. Zapraszmy na codzienne wyprawy pod Tatrami. Quady, atv, czterokołowce – wyprawy na quadach dla grup zorganizowanych w Zakopanem i Gorach! Imprezy integracyjne – imprezy dla firm – wielka przygoda na quadach. Trasy od 3 do 50 km. Wycieczki godzinne i całodniowe, także kilkudniowe wyprawy. Quady, atv, czterokołowce Zakopane, imprezy rekreacyjne dla firm, imprezy integracyjne Zakopane.

Bilety na Kasprowy
Kasprowy.com.pl – bilety kasprowy Online. Sprzedaż biletów na Kasprowy – rezerwacja Online. Zapraszamy kolej linowa czynna codziennie. Kasprowy Wierch bilety – bilety na Kasprowy PKL – rezerwacje i sprzedaż biletów na Kasprowy. Przedsprzedaż BILETÓW na Kasprowy – bez kolejki.

Kuligi w Zakopanem
Chocholowska.pl – organizacja kuligów w Zakopanem w Dolinie Chochołowskiej. Usługi cateringowe, ogniska i kuligi z góralami. W okresie letnim dorożki i posiady przy ognisku do Dolinie Chochołowskiej. Zapraszamy zimą i latem.

Park Linowy
Idoo.pl – zapraszamy do naszego Parku Przygody na Gubałówce Zakopane. Park linowy na Gubałówce przygotowany jest z myślą o turystach spędzających w Zakopanem wolny czas, ale także o klientach grupowych, dla których możemy zorganizować całodniowe imprezy integracyjne, imprezy firmowe, team building, eventy. Cały dzień dobrej zabawy i moc adrenaliny. Zapraszamy do Idoo – Park Przygody Gubałówka Zakopane. Nasze parki linowe w Zakopanem to wyjątkowe miejsce do wspinania się i aktywnego wypoczynku – atrakcje dla turystów w Zakopanem mamy na najwyższym poziomie w Polsce. Park Linowy – Parki Linowe – Zabawa i rozrywka w Zakopanem / Gubałówka.