Paintball w Zakopanem – zabawa w lesie

Zakopane ma tyle atrakcji, dlaczego więc wybierać paintaball, jeśli praktycznie w każdym mieście można się bawić w strzelanie na polu? Czym wyróżnia się paintball w Zakopanem? Ile kosztuje? Jak zarezerwować zabawę?

Zakopane, zimowa stolica Polski, to niezliczona ilość atrakcji. Fantastyczne otoczenie, rześkie powietrze, przepyszne jedzenie i wiele możliwości spędzania czasu, to właśnie Zakopane. Ale takiego paintballu jeszcze nie przeżyłeś. Na Podhalu to zupełnie coś innego. Rozgrywka toczy się w naturalnym terenie.

Szczegóły oferty

Paintball w Zakopanem cieszy się coraz większą popularnością. Być może dlatego, że organizatorzy kierują swoją ofertę do dzieci powyżej lat 8, rodzin, dorosłych, grup zorganizowanych. Ponadto, liczne scenariusze zabawy i pierwszej klasy markery oraz setki kulek. Szczegóły oferty paintballu w Zakopanem sprawdzisz na stronie https://www.paintball.com.pl/. A pokrótce:

  • zabawa toczy się w lesie, w naturalnym terenie, gdzie wkomponowano barykady, przeszkody, osłony,

  • w najtańszej opcji za 89 zł od osoby, każdy otrzymuje po sto kulek, dodatkowo kulki można dokupić,

  • punkt obsługi znajduje się na ul. Nowatorskiej w Zakopanem,

  • turniejowe markery- profesjonalny sprzęt, to nie są zwykłe, tanie markery, a turniejowe, dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza,

  • kulki, które nie powodują, że wrócisz obolały i posiniaczony, przy otrzymaniu strzału odczujesz coś podobnego do lekkiego ukłucia,

  • ponad 50 scenariuszy gier,

  • imprezy dla dzieci- różne pakiety w zależności od liczebności,

  • imprezy integracyjne, eventy firmowe- łączą paintball z ogniskiem, pieczeniem kiełbasy, a także z quadami, wielość możliwości do wyboru.

Jak się ubrać na paintball?

Szpilki, klapki, sandały powinny zostać w domu. Na paintball ubierz się w wygodne, sportowe ubrania. I takie same buty, które zapewniają sto procent komfortu. W przypadku paintballu w Zakopanem, gdzie biegasz po lesie zabezpieczenie stóp ma bardzo duże znaczenie. Dlatego liczą się wygodne i odpowiednie buty. Każdy uczestnik otrzymuje kombinezon, zatem ubranie nie powinno się pobrudzić. Oczywiście nie jest to uniform kosmiczny, dlatego coś może dostać się za niego i pobrudzić ubranie, ale kulki zawierają w sobie bezpieczne barwniki spożywcze, które łatwo schodzą w praniu.

Zainteresowanie duże, rezerwuj online

Paintball cieszy się dużą popularnością w Zakopanem, dlatego lepiej rezerwować online. A zrobisz to przez wspomnianą wcześniej stronę. W górnym prawym rogu kliknij ikonę zarezerwuj teraz, a następnie wybierz pakiet i dokończ rezerwację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *