Wycieczka na quadzie – doskonały sposób na relaks

Podhale jest jednym z tych regionów Polski, który można odwiedzić o każdej porze roku i mieć pewność, że zawsze czeka tam masa atrakcji. Rewelacyjne krajobrazy, barwna kultura, cenne zabytki – to kilka powodów, dla jakich wybieramy ten kierunek.

Na pewno zgodzicie się z tym, że gdy tylko pogoda dopisuje warto korzystać z różnych form aktywności i spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, by chłonąć niezwykłą atmosferę miejsca. Polecamy przede wszystkim opcje – quady Zakopane.

Malownicze tereny i super zabawa

Na quadzie możecie dotrzeć w urzekające zakątki. Widoki, jakie ukażą się waszym oczom na długo zapadną w pamięć, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Majestatyczne szczyty, doliny, pola, łąki, doliny, lasy – scenerie niczym z bajki! Nawet jeśli uważacie, że należycie do niewrażliwych na cuda natury, nie pozostaniecie obojętni wobec takich pejzaży. Nie musimy dodawać, jak korzystnie działają one na samopoczucie? Koją nerwy, pozwalają nabrać dystansu do wielu spraw, oderwać się od codzienności.

Jazda na quadach, to frajda, radość, przygoda, mocne wrażenia i adrenalina. Kiedy usłyszycie ryk tych maszyn i wyruszycie w drogę, prawdopodobnie uznacie, że dawno tak dobrze się nie bawiliście, a na waszych twarzach zagoszczą szerokie uśmiechy. Pokonując kolejne kilometry górskich tras, będziecie chcieli postawić sobie coraz poważniejsze wyzwania. Zainteresują was trudniejsze odcinki, pełne przeszkód i ku zaskoczeniu okaże się, że spore ilości błota lądujące na waszych ubraniach, wcale nie zniechęcają do wycieczki.

Quady Zakopane, to oferty, na które należy zwrócić uwagę planując wypoczynek z przyjaciółmi, czy wyjazd integracyjny. Przejażdżka na tych pojazdach może również być świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Często nie wiemy, co sprezentować np. na urodziny. Godzinami chodzimy po sklepach, poszukując odpowiedniego upominku. Tymczasem, warto postawić na coś oryginalnego. Wyprawa na quadzie w górach, to znakomity pomysł.

Wypożyczalnia quadów

Na terenie Zakopanego działa wypożyczalnia quadów – quadoo.pl, która poza nowoczesnymi pojazdami i pomocą wykwalifikowanych instruktorów, proponuje także liczne formy wycieczek. Możecie udać się m.in. na krótką przejażdżkę z przewodnikiem, albo kilkugodzinną wyprawę połączoną z innymi atrakcjami, jak np. wizyta w termach, czy ognisko. Wariantów jest niemało. Każdy, zarówno amator, jak i ktoś, kto na quadzie przejechał już wiele kilometrów i poszukuje trudnych tras, znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *