Atrakcje w Zakopanem dla aktywnych

Zakopane, to nie tylko bliskość tatrzańskich szlaków, ale także wspaniała infrastruktura w mieście, z której można skorzystać nieodpłatnie. Jedną z niewątpliwych atrakcji są zewnętrzne siłownie, z których korzystają chętnie zarówno dzieci, jak i dorośli.

W Zakopanem każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Góry dają wspaniałe możliwości aktywnego wypoczynku na tatrzańskich szlakach. Ci, którzy przyjechali wypocząć, mają liczne SPA, aquaparki, karczmy i muzea. Jest także coś dla aktywnych, którzy dbają o sylwetkę.

Zewnętrzne siłownie, z których można korzystać nieodpłatnie możemy znaleźć niemal w każdej części Zakopanego. Już na wjeździe do miasta znajduje się zielony skwer z napisem „Zakopane” ułożonym z kwiatów. Znajduje się tam kilka urządzeń, które pozwolą zadbać nam o formę. Podobnie i po drugiej stronie miasta, czyli w Kuźnicach. Tuż obok chodnika i ścieżki rowerowej znajdują się urządzenia do treningu.

Rewelacyjnym rozwiązaniem jest zewnętrzna siłownia w parku miejskim im. Józefa Piłsudskiego. Przyrządy do trenowania znajdują się tuż obok placu zabaw, dzięki czemu rodzice mogą zadbać o zdrowie i kondycję, a jednocześnie mają cały czas na oku bawiące się pociechy.

W podobny sposób urządzony został skwerek na wjeździe do Zakopanego. Nie znajdziemy tu dużego placu zabaw jak w przypadku parku miejskiego, ale są za to huśtawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *