Skuterem śnieżnym przez Zakopane

Dzikie tereny wokół Zakopanego, to świetny teren do jazdy skuterem śnieżnym. Nie trzeba mieć także swojego pojazdu, aby zakosztować tej formy aktywności.

Turyści przyjeżdżający do Zakopanego w zimowym okresie nie mają do wyboru wiele form aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Do najczęściej wybieranych aktywności należą jazda na nartach oraz piesze wycieczki. Możliwości wypoczynku jest wiele, w tym narty biegowe, wycieczki na rakietach śnieżnych, wycieczki na nartach skitourowych, łyżwy, a także wyprawy na skuterach śnieżnych.


Właśnie jazdy skuterami śnieżnymi zyskują coraz szersze grono zwolenników, którzy swój wyjazd do Zakopanego uzależniają od pogody i możliwości jazdy.


Turyści do wyboru mają dwie formy zabawy na skuterach śnieżnych. Pierwsza z nich jest tańsza i dostarcza także mniejszych emocji. Jest to jazda ogrodzonym terenie.


Drugą możliwością jest wynajęcie skutera śnieżnego na wyprawę z przewodnikiem. Taka opcja jest bardziej kosztowna, ale dostarcza także większych wrażeń i emocji. Przede wszystkich nie jeździ się w pętli, tylko wyjeżdża w otwarte przestrzenie, gdzie nie tylko można porządnie rozpędzić maszynę, ale także podziwiać po drodze wspaniałe widoki.


– Zależnie od wybranego przez klienta pakietu wyprawy, które różnią się nie tylko długością, ale także trasą wybieramy takie opcje, gdzie nie tylko jeździmy po dzikich terenach, ale także zaglądamy w miejsca, skąd rozciągają się wspaniałe widoki na Tatry – mówi Piotr Rayski – Pawlik, przewodnik w firmie Snowdoo na Gubałówce. – Możliwości wypraw jest wiele począwszy od godzinnej, a skończywszy na całodniowej wyprawie z odpoczynkiem w gorącej wodzie jednego z ośrodków termalnych na Podhalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *