Paintball w Zakopanem – porcja doskonałej zabawy

Jeśli wybierasz się do miasta pod Giewontem, poza podziwianiem widoków, poznawaniem kultury i zabytkowych miejsc, nie zapomnij o atrakcji, która jest bardzo wciągająca i daje mnóstwo frajdy. Oferty – paintball Zakopane, powinny zwrócić twoją uwagę. Zapewniamy, że nie będziesz rozczarowany wizytą na polu paintballowym!

Dlaczego paintball jest tak uwielbiany?

Paintball, to pozorowana walka, podczas której strzelasz do przeciwników kulkami z kolorową farbą z urządzenia przypominającego broń pneumatyczną. Gra wymaga nie tylko zwinności i szybkości. Bardzo istotna jest umiejętność logicznego myślenia, planowania, przewidywania ruchów wroga. Bez odpowiedniej strategii nie ma szans na wygraną. Będąc na polu paintballowym w pewnym momencie poczujesz, że poziom adrenaliny znacznie się podniósł. Co ciekawe, nie pomyślisz o zmęczeniu, ponieważ tak bardzo skupisz się na „bitwie”.

Paintball dostarczy ci masę frajdy oraz wyśmienitej zabawy. Pozwoli zapomnieć o stresie, pracy, obowiązkach, kłopotach. Zajęty „walką” z przeciwnikiem zupełnie oderwiesz się od rzeczywistości i przekonasz, co znaczy prawdziwy relaks, a przecież po to między innymi odwiedzasz Podhale, prawda?

Wieczór kawalerski, urodziny, a może impreza integracyjna?

Paintball – wieczór kawalerski – tego typu ofert nie brakuje. Panowie, którzy zamierzają zaplanować udany wieczór kawalerski swojemu koledze, powinni pomyśleć właśnie o tym, by w męskim gronie udać się do Zakopanego na weekend i zaserwować sobie dawkę aktywności na świeżym powietrzu, rywalizacji i oczywiście zabawy. Przyszły małżonek na pewno będzie pod wrażeniem.

Równie dobrze wizyta na polu paintballowym może być prezentem urodzinowym dla kogoś bliskiego. Poszukiwania upominku bywają niesamowicie trudne. Zamiast podarować solenizantowi rzecz, która niekoniecznie przypadnie mu do gustu, lepiej postawić na coś nietuzinkowego. Wypad do Zakopanego połączony z grą paintball, to fantastyczny pomysł.

Paintball – impreza integracyjna – to temat interesujący każdego, kto stoi przed zadaniem zorganizowania np. firmowego wyjazdu. Wiadomo, że trzeba wybrać atrakcje, które scalają grupę, uczą współdziałania, pozwalają się zrelaksować, oderwać od zawodowych obowiązków. Paintball, to gra zespołowa więc jak najbardziej warto wziąć ją pod uwagę podczas planowania wycieczki dla pracowników.

Paintball – ile kosztuje?

Wydaje się, że atrakcja taka jak paintball, to spory wydatek. Niektórzy rezygnują z niej zanim w ogóle sprawdzą ceny. To błąd, gdyż bez większego trudu można znaleźć ofertę, która nie zrujnuje budżetu. Firma paintdoo.pl działająca na terenie Zakopanego proponuje różnorodne opcje gry, ciekawe scenariusze i pola paintballowe do wyboru, a najtańszy pakiet dostępny jest za niecałe 40 zł. To niedrogo. Szczególnie, że ilość pozytywnych emocji towarzyszących podczas gry jest naprawdę ogromna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *