Wycieczki na quadach – ekstra zabawa!

Podhale, to jeden z tych regionów, który można odwiedzać wielokrotnie i zawsze pozostaje uczucie, że nie do końca go poznaliśmy. Przyciąga turystów o każdej porze roku i gwarantuje liczne atrakcje. Kiedy tylko pogoda sprzyja, warto przebywać na świeżym powietrzu, by jak najwięcej zobaczyć i delektować się atmosferą.

Wszyscy, którzy uwielbiają aktywności powinni zainteresować się tematem – quady Zakopane. Obiecujemy, rozczarowania i nudy nie będzie!

Niezwykłe zakątki, frajda i adrenalina

Na quadzie dotrzemy w wiele najciekawszych, górskich zakątków. Odkrywanie ich, to niezapomniane doświadczenie. Dla tych mocnych maszyn trudne tereny nie stanowią żadnej przeszkody. Słysząc ryk silnika od razu mamy chęć wyruszyć przed siebie, w poszukiwaniu przygody. Poziom adrenaliny znacznie się podnosi, a my jedziemy, nie istotne, że się kurzy, że błoto brudzi ubranie – zamierzamy dotrzeć do celu i tylko to się liczy!

Wycieczki na quadach dają wiele radości. Pozwalają odciąć się od codziennych spraw i choć na chwilę nie myśleć o obowiązkach i problemach. Skupiamy się na tym, by pokonać trasę, a kiedy to zrobimy, dochodzimy do wniosku, że na jednej wyprawie się nie skończy i już planujemy kolejną, być może jeszcze trudniejszą.

Wypożyczalnia quadów

Z lekką obawą wrzucamy w internetową wyszukiwarkę hasło – quady Zakopane cennik, ponieważ myślimy, że tego typu atrakcja jest bardzo kosztowna. Czeka nas jednak miłe zaskoczenie, bo ceny są bardzo przystępne – tu szczegóły www.quadoo.pl/cennik.

Warto zainteresować się ofertą wspomnianej właśnie wypożyczalni quadoo.pl zlokalizowanej na szczycie Gubałówki. Zapewnia nie tylko solidne, nowoczesne pojazdy i pomoc wykwalifikowanych instruktorów, ale też rozmaite formy przejażdżek. Do wyboru np. jedno lub kilkugodzinna wycieczka wraz z przewodnikiem, wyprawa po zmroku lub taka połączona z ogniskiem, bądź relaksem w termach. Zarówno początkujący, jak i ci, którzy jeździli już na quadach, znajdą dla siebie idealną propozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *